پیست اسکی سوچی


پیست اسکی سوچی از امن ترین استراحتگاه ها و بهترین پیست های اسکی روسیه در سوچی می باشد. دراین پیست امکاناتی از قبیل اجاره وسایل اسکی آلپاین و اسنو برد ، نوشیدنی و غذا می توان تهیه کرد.پیست سوچی در خاورمیانه یکی از بهترین پیست های بین المللی می باشد. مسابقات اسکی هرساله در این پیست برگزار میشود و به عبارتی میتوان این پیست را یکی از بهترین پیست ها برای تور اسکی حرفه ای نامید

این مکان شامل کلبه های ییلاقی ، هتل و رستوران های متعددی می باشد که برای گردشگران تور سوچی در نظر گرفته شده است.

به منظور بهبود مشکلات حمل و نقل برای بازیهای المپیک 2014 خط راه آهنی احداث شده است که منطقه را به فرودگاه دهکده المپیک و مرکز سوچی متصل می کند.

پیست اسکی سوچی دارای 3 سازه کابلی است که هر کدام به مسیرهای تفریحی و مجموعه ای مستقل می رود.

این سه مجموعه شامل :

کاروسل : مرتفع ترین نقطه ی این پیست 220 متر بالاتر از سطح دریا است. این پیست رتبه بندی شده از غیر حرفه ای تا حرفه ای ها می باشد.

در تابستان گردشگران زیادی به وسیله ی کابین های مدرن تعبیه شده تا قله کوه آیبکا بالا می روند.در هر ایستگاه از مسیر این کابین ها سکوهای دیده بانی و رستوران های دنجی وجود دارد.

گاز پروم:مجموعه ای خانوادگی و مکانی مناسب جهت اسکی تفریحی و غیر حرفه ای ها میباشد. این پیست در ارتفاع 1435 متری رشته کوه پسفاکو به اسکی می پردازند.

رزخوتور (مزرعه رز) : واقع در شیب های شمالی رشته کوه آیبکا می باشد. این تفرجگاه در سراسر سال بالاترین استانداردها و خدمات امنیتی  و همچنین موقعیت های بیشماری را در جهت ورزهای تابستانی و زمستانی کوهستانی و نیز شامل سر گرمی های خانوادگی می باشد.

شیب های بسیار حرفه ای این پیست به شما این امکان را میدهد که از ورزش اسکی بسیار لذت برده و با بهترین امکاناتی که آژانس الماس نشان در اختیار شما میگذارد لذت فراوانی از تور لوکس سوچی 96 ببرید.

اسکی در سوچی

اسکی در کوه های سوچی

اسکی در کوه های سوچی

  .آژانس الماس نشان برگزار کننده تور سوچی در فصل زمستان 96 می باشد 

تور اسکی سوچی 96 ، تور اسکی با پرواز ترکیش تور اسکی لوکس 96  

مسافران و گردشگران تور سوچی می توانند از جاذبه های گردشگری سوچی دیدن نمایند.