نمایشگاه گوانگجو چین

نمایشگاه گوانگجو چین

نمایشگاه گوانگجو از سال 1957 هر 2 سال دوبار در بهار و پائیز در گوانگجو در جنوب چین برگزار میشود و شامل 3 فاز میباشد که در ماه آپریل (فروردین و اردیبهشت ) و اکتبر و نوامبر (معادل مهر و آبان ) میباشد.

نمایشگاه گوانگجو به جهت صادرات و بزرگترین نمایشگاه تجاری چین میباشد.این نمایشگاه دارای متنوع ترین شرکت کننده و بیشترین بازدید کننده میباشد . نمایشگاه گوانگجو از مهمترین رخدادهای دنیای تجارت بین الملل محسوب می شود. در این نمایشگاه 50 ارگان مختلف تجاری که متشکل از هزاران شرکت تولیدی و تجاری چین و خارجی میباشد شرکت میکنند. از امتیازات نمایشگاه فرصت گفتگوی رودررو ، امکان دستیابی آسانتر به اطلاعات مورد نظر در زمان کوتاه ، آشنایی با تولید کنندگان و محصولات جدید ، آشنایی با تجار و بازرگانان کشورهای مختلف دنیا می باشد

نمایشگاه گوانگجو در محل اصلی برگزاری نمایشگاه در مجتمع نمایشگاهی Pazhou میباشد که امسال افتتاح شد و نمایشگاه گوانگجو که در داخل شهر گوانگجو بود تعطیل شد.

فاز اول نمایشگاه گوانگجو :

تاریخ میلادی : 15-19 آپریل                                              تاریخ شمسی : 27-31 فروردین

                  15-19 اکتبر                                                                24-28 مهر

شامل :

ماشین های بزرگ و کوچک صنعتی ، دوچرخه و موتور سیکلت ، قطعات یدکی خودرو ، لاستیک ، فرآورده های شیمیایی ، سخت افزار ، ابزار آلات خودرو ، ماشین آلات ساختمانی و جاده ای و کشاورزی ، کامپیوتر و لوازم جانبی آن ، محصولات الکتریکی و لوستر و چراغ ، مصالح ساختمانی و دکوراسیون و بهداشتی ساختمان ، کفپوش ، کاشی ، کابینت ، لوازم خانگی برقی و ....

فاز دوم نمایشگاه گوانگجو :

تاریخ میلادی : 23-27 آپریل                                           تاریخ شمسی: 4- 8 اردیبهشت

                  23-27 اکتبر                                                            2-6     آبان

شامل:

لوازم آشپزخانه و پذیرایی ، سرامیک ، شیشه و بلور ، هنرهای شیشه ، سفال و سرامیک ، مبلمان ، لوازم باغبانی ، باغ و باغچه ، سنگهای تزئینی ، صنایع دستی ، لوازم حصیری ، ست اتاق خواب ، آرایشی و بهداشتی ، اسباب بازی ، ساعت ، لوازم دکوری و هدیه ، لوازم مخصوص جشن ها و لوازم تحریر و ... .

فاز سوم نمایشگاه گوانگجو :

تاریخ میلادی : 1-5 می                                                 تاریخ شمسی : 12-16 اردیبهشت

                 31 اکتبر-4 نوامبر                                                               10-14 آبان

شامل :

جواهرات ، انواع پوشاک ، آویزها و تزئینات ، محصولات خز ، چرم و فوم ، الیاف و مواد خام پارچه ، منسوجات خانگی و حوله ، پرده ، فرش و روفرشی و کناره ، محصولات بومی چین ، مواد خوراکی ، بهداشتی و دارویی ، دستگاههای پزشکی ، اورتوپدی و توانبخشی ، لوازم ورزشی و پروش اندام ، لوازم مسافرتی ، لوازم اداری ، کیف و کفش و چمدان و ... .        

مسافرین تور چین میتوانند از جاذبه های گردشگری چین دیدن نمایند.