سفر به گرمترین ساحل اژه

می‌خواهیم با هم، در یک سفر ذهنی به شهر کمتر شناخته‌شده‌ی «دیدیم» برویم. شهری در استان آیدین ترکیه. کافی ست سواحل دریای مدیترانه را پشت سر بگذارید و به سمت غرب بروید. بهشت گمشده‌ی ترکیه در کرانه‌های بی‌نظیر دریای اژه چشم‌انتظار شماست.

شاید برایتان جالب باشد منبع اصلی درآمد مردم این شهر از صنعت توریسم تأمین می‌شود. سواحل آبی «دیدیم» یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌های این شهر کوچک محسوب می‌شود اما فقط این نیست! آثار باستانی، حیات‌وحش منحصربه‌فرد و زمستان‌های گرم «دیدیم» را مقصدی جذاب برای مسافران کنجکاو تبدیل کرده است.

آژانس مسافرتی الماس نشان، تور «دیدیم» را در بسته‌ی پیشنهادی نوروز 95 قرار داده است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و چگونگی خرید تور «دیدیم» ویژه‌ی نوروز 95 اینجا کلیک کنید. و یا با شماره تلفن 02125712 تماس بگیرید. 

در «دیدیم» کجا برویم؟

شهر 26 هزارنفری «دیدیم» نام خود را از ریشه‌ی یونانی «دیدیما» به معنای دوقلو گرفته است در افسانه‌های یونانی آمده است که دو الهه‌ی آپولو و آرتمیس در این شهر به دنیا آمده‌اند. پیش از آنکه برای تفریح و گذراندن تعطیلات به ساحل دیدم بروید خوب است چند نکته را در مورد این شهر بدانید.

شهر «دیدیم» فرودگاه ندارد و از مرکز استان آیدین 123 کیلومتر فاصله دارد. کسانی که به دنبال شهری آرام و به دور از شلوغی برای گذراندن تعطیلات هستند می‌توانند مطمئن باشند یکی از بهترین شهرهای ترکیه را انتخاب کرده‌اند. در کنار همه‌ی این‌ها آثار باستانی گوناگون را نیز در نظر داشته باشید. معبد آپولو، راه مقدس، نقش

مدوسا و حمام فائویستنا ازجمله‌ی این آثار باستانی هستند