ماسه های طلایی وارنا

سواحل ماسه های طلایی (Golden Sands) :


در شمال وارنا سرزمین ماسه های طلایی که در واقع به مروارید سواحل دریای سیاه محسوب می شود. به لطف پوشش گیاهی بی نظیر و وجود ماسه های طلایی رنگ ، سالانه میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان است.

در قلب جنگل و در کنار ساحل هتل های لوکس و منحصر به فرد و وجود امکانات تفریحی مدرن باعث شده که این ساحل به یک منطقه ی توریستی تبدیل شود و هر فردی در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر خاطره انگیز و عالی برخوردار شوند. مجموعه ی ماسه های طلایی، مروارید های آرمیده در میان انبوهی از تپه های جنگلی و ماسه های سفید و طلایی و آبهای زلال آبی، انعکاس از بهشت بر روی وسیع ترین ساحل شمال وارنا با مساحتی به ابعاد 5/3 کیلومتر طول و 100 متر عرض و دمای 27-31 درجه سانتی گراد می باشد. گلدن سندز مجموعه ای مجلل، زیبا و مفرح برای کودکان و خانواده ها دارای امکانات بسیار فوق العاده ورزشی، تفریحی و چشمه های آب معدنی که بارها جایزه معروف پرچم بین المللی را از محیط زیست دریافت کرده است.

سواحل ماسه های دریایی از نظر اقتصاد گردشگری نقش بسیار مهمی برای مردم منطقه و مردم کشور بلغارستان دارد. ساکنن منطقه گلدن سندز با اجاره دادن سایبان و تخت در حاشیه ی ساحل و همینطور اجاره دادن اتومبیل ، دوچرخه ، موتور سیکلت و اسب های کوتاه قد به اقتصاد گردشگری بلغارستان کمک می کنند.در اطراف ساحل ماسه های طلایی بازارچه هایی وجود دارد که در آن انواع و اقسام جانوران نظیر میمون ، طوطی ، تمساح و مارهای کوچک و بزرگ قرار دارد و این امر به گردشگران اجازه این را می دهد که در ازای پرداخت مبلغی آن ها را در اختیار داشته باشند و با آنها عکس یادگاری بگیرند.

سواحل وارنا

تور وارنا

جاذبه های وارنا

مسافران و گردشگران تور لوکس بلغارستان می توانند از جاذبه های گردشگری وارنا دیدن نمایند.