logo
phone

جاذبه های گردشگری جزایر یونان

جزیره کرت یونان
جزیره کرت یونان

پنجمین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه و بزرگ ترین و پرجمعیت ترین جزیره یونان است . جزیره کرت قسمت مهمی از اقتصاد و فرهنگ موروثی یونان را تشکیل می دهد . اهالی کرت خصوصیات فرهنگی و محلی خود را حفظ کردند مانند لهجه ، شعر و موسیقی .مسافران و گردشگران تور یونان میتوانند از جاذبه های گردشگری جزایر یونان دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جزیره رودس
جزیره رودس یونان

جزیره ای در یونان است که در دریای اژه شرقی قرار گرفته است. جمعیت جزیره رودس 117000 نفر است و مرکز آثار باستانی این گروه از جزایر است که می توان رودس را شهری مستقل در درون بخش رودس می باشد که همگی جزو محدوده ی اژه جنوبی می باشد. شهر رودس که محل استقرار شهرداری آن شهر رودس می باشد که 53709 نفر سکنه دارد و در شمال شرقی جزیره کرت جنوب شرقی آتن و جنوب غربی ساحل آنتالیای ترکیه واقع شده است.مسافران و گردشگران تور یونان میتوانند از جاذبه های گردشگری جزایر یونان دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جزیره سانتوزینی
جزیره سانتورینی یونان

این جزیره که به نام ترا نیز شناخته می شود در 200 کیلومتری یونان در دریای اژه قرار دارد. جمعیت سانتورینی کمتر از 15000 نفر می باشد. معروفیت جزیره سانتورینی بخاطر رنگ خانه های آن می باشد. در طول قرن ها ، یونانیان روستاهایی را بر لبه های تیز آتشفشان های بلند سانتورینی در 3500 سال پیش پدید آمده و زمانیکه آتشفشان بزرگی فوران کرده بیشتر قسمت های جزیره امروزی را به بیرون ریخته است.مسافران و گردشگران تور یونان میتوانند از جاذبه های گردشگری جزایر یونان دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جزیره میکونوس
جزیره میکونوس یونان

یک جزیره یونانی که بین تینوس ، سایروس ، نکسوس و پاروس قرار گرفته است.وسعت جزیره میکونوس 85 کیلومتر مربع می باشد و دارای 9320 نفر سکنه می باشد. میکونوس یکی از جزایر چند ملیتی اروپاست.مسافران و گردشگران تور یونان میتوانند از جاذبه های گردشگری جزایر یونان دیدن نمایند.

ادامه مطلب
جزیره لسبوس یونان
جزیره لسبوس یونان

این جزیره در شمال شرقی دریای اژه و جزیره ای از جزایر یونان با مساحت 1632 کیلومتر مربع است.جزیره لسبوس سومین جزیره یونان و بزرگ ترین جزیره در بین سایر جزایر یونان می باشد.جزیره لسبوس توسط تنگه MyTilini از ترکیه جدا شده است.مسافران و گردشگران تور یونان میتوانند از جاذبه های گردشگری جزایر یونان دیدن نمایند.

ادامه مطلب